Cereri unban

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Cereri unban

Mesaj Scris de EzEkIlL la data de Joi Feb 25, 2016 2:31 am

Regulament & Informatii "Cereri unban"

Staff-ul BlueGames SAMP a hotarat sa scoata o parte din ban-uri. Nu dorim sa le scoatem pe toate si aici ne referim la cei care au jignit staff-ul sau au facut reclama, motiv pentru am creat aceasta sectiune, unde fiecare player banat va avea posibilitatea sa faca o cerere de unban. Staff-ul va discuta cererea si daca consideram ca respectivul merita, atunci va primi o a doua sansa.

In aceasta sectiune veti putea crea doar topicuri si nu veti putea sa dati reply in topicuri. Am hotarat asta, pentru a evita posturile aiurea sau limbajul inadecvat. Mai jos va voi arata modelul de postare si un regulament.

MODEL de postare:
Titul topic: [Cerere unban] Nick-ul tau
Nick:
Motivul ban-ului:
Adresa IP:
Poza:
De ce crezi ca meriti unban:
Alte detalii:

Ca sa fiu inteles. Daca vreti sa reevaluam ban-ul, dati click pe New Topic, la titlu scrieti "Cerere unban" urmat de nick-ul de pe server. Dupa ce ati completat titlu, urmeaza modelul de postare. Am sa va dau un exemplu si sper sa fie destul de clar.

EXEMPLU:
Titul topic: [Cerere unban] Robert212
Nick: Robert212
Motivul ban-ului: speed hack
Adresa IP: xx.xxx,xxx
Poza: link
De ce crezi ca meriti unban: Am gresit cand am folosit hack dar am vrut sa fac si eu bani mai repede ca sa-mi pot cumpara o masina personala.
Alte detalii: Va multumesc pentru aceasta sansa.

Nu postati altceva in afara de modelul de postare. Si incercati sa respectati modelul.

Regulament:
- nu aveti voie sa deschideti mai mult de 1 topic
- nu aveti voie sa faceti topicuri in bataie de joc sau pentru amuzament
- sunteti obligati sa furnizati toate datele cerute in modelul de postare
- cine nu respecta modelul de postare, i se va respinge cerere + interdictie in a mai face alta

Precizari:
Regulile nu sunt multe, motiv pentru care va rog sa le respectati. Cine incalca regulile de mai sus risca SUSPEND 7 - 14 zile iar pentru cei care isi bat joc suspendul poate ajunge si la 30 - 60 de zile.
Daca ai facut cerere de unban, nu inseamna ca ti se va scoate ban-ul 100%. Cererea o sa fie analizata de catre staff-ul BlueGames SAMP si daca meriti, vei primi unban.

EzEkIlL
Admin

Data de inscriere : 19/02/2016
Localizare : Brasov

Vezi profilul utilizatorului http://bluegames.hitforum.ro

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum